Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi

Sosyal Medya’da takipçi kitleleri oluşturup, potansiyel müşterilere dönüştürüyoruz.

Markanız için oluşturacağımız stratejik planlama kapsamında, Dijital Pazarlama’nın önemli bir kanalı olan Sosyal Medya’dan faydalanırız.

Markanız için Facebook, Twitter ve İnstagram başta olmak üzere, en doğru sosyal platformları tespit ederek, bu sosyal ağlar üzerinde markanızı konumlandırırız ve hedef kitlenizle etkileşim sağlarız ve hedef kitle

Sosyal Medya Pazarlama kapsamında, markanız için oluşturacağımız takipçi kitlelerine yönelik iletişim ve pazarlama uygulamaları ile takipçilerinizi potansiyel müşterilere dönüştürerek satışlarınızı artırırız.

+ Sosyal Medya Marka Konumlandırma:

Facebook, Twitter ve İnstagram başta olmak üzere, markanız için tespit ettiğimiz sosyal medya platformları üzerinde kurumsal sayfalar açarız ve iletişim bilgilerini bu sayfalar üzerinden takipçilerle paylaşırız.

Markanızın kurumsal sayfalarında, markanızın kurumsal kimliğini göz önünde bulundurarak gerekli görsel ve metinsel içerikleri paylaşırız.

Markanızın mevcut web sitesine, kurumsal sosyal medya sayfalarınıza yönlendirme amacı ile sosyal medya ikonları yerleştiririz. Mevcut web siteniz dahilinde belirlenecek içerik sayfalarına sosyal medya üzerinde paylaşım ve etkileşim sağlayacak fonksiyonlar ekleriz.