20 YILLIK DENEYİM

Kahverengi Reklam Ajansı firmanızı hayallerinizin ötesine taşıyor. İstiklal caddesinde bulunan kadrosunu Beylikdüzü’ne taşıyan Kahverengi Reklam Ajansı , 20 yıllık tecrübesini , profesyonel ve genç kadrosuyla birleştirdi. Ekibimiz, sizleri tasarımın ‘ gücü ‘ , reklamın etkisi ve tanıtımın baş döndüren renkleriyle kucaklaştırıyor.

BİR AJANSIN YAPABİLECEĞİ

Kahverengi Reklam Ajansı, ajans branşlarının tümünde hizmet veriyor. Prodüksiyon, reklam filmi, tanıtım filmi, tabela, katalog, afiş, broşür, animasyon, web, banner, logo, dergi tasarımları, sosyal medya, kampanya ve organizasyon yönetimi yer alıyor. Çalışmalarımız arasında editorial çalışmalar da bulunuyor. Senaryo ve metin yazımı için tekliflerini bekliyoruz.

SİZ İSTEYİN EKİBİNİZ HAZIR !

Konferanslar ve program çekimleri için naklen yayın ve uplink araçları kiralıyoruz. Sinema, film ve dizi yapımları prodüksiyon ekibi olarak, cast kadrosu oluşturuyoruz. Film ve dizi çekimleri için sahne ekipman teçhizatlarımız ile hizmet veriyoruz.

HAYALLERİNİZİ TASARLIYORUZ …

Tasarımlarımızdaki renk ve güç ile duruşunuzu ve çizginizi ; hedeflerinizle buluşturuyoruz. Tasarımlarımızdaki estetik görüntü, rengarenk cazibe ile ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesine hizmetlerinizi, ürünlerinizi göz okşayan bir ” sunum ” ile servis ediyoruz.

AKLINIZI BAŞINIZDAN ALAN FİKİRLER !!

Yaptığımız kurumsal kimlik çalışmalarında, kitlelere hitap eden reklam paketlerinde, hayallerinizi zorlayan fikirler üretiyoruz. Firmanızın ve ürünleriniz için tanıtımı için danışmanlık, stratejik planlama ile öncelikle size kazandıran, kalbiniz ve gururunuzu okşayan teklifler oluşturuyoruz. Reklam çalışmalarında müşterilerinize güven, dinamizm, samimiyet ve ilgi aşılıyoruz.

0
Mutlu Müşteri
0
Fincan Kahve
0
Kişilik Ekibimizle
BİZE ULAŞIN